Wizyta policjantów w naszej szkole

W dniu 16.05.2019 r. w naszej szkole gościliśmy policjantów z Komisariatu Policji w Ozorkowie. Głównym celem spotkania było bezpieczeństwo uczniów. Podczas wizyty zostały przedstawione bardzo ważne tematy:

  • bezpieczeństwo uczniów w szkole,
  • bezpieczne poruszanie się dzieci po drogach publicznych,
  • noszenie odblasków widocznych dla innych użytkowników dróg,
  • jak trzeba i należy zachowywać się w domu pod nieobecność rodziców,
  • jak być bezpiecznym użytkownikiem komputera,
  • znajomość numerów alarmowych.                                                                                                                                                         Uczniowie chętnie odpowiadali na zadawane im pytania przez policjantów, a jednocześnie wykazywali się swoją wiedzą. Zostali również nagrodzeni różnymi odblaskami, które przyczynią się do bezpieczeństwa dzieci na drodze.