Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego Szkół Podstawowych Dz. i Chł. w Tenisie Stołowym – Igrzyska Dzieci.

W dniu 14.11.2018 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego Szkół Podstawowych Dziewcząt w Tenisie Stołowym w ramach Igrzysk Dzieci w kategorii do kl.VI  na hali sportowej MOSiR w Zgierzu.

Na mistrzostwach startowały 4 drużyny z powiatu zgierskiego,  gra “każdy z każdym”.

Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:

I miejsce – SP Nr 8 w Zgierzu

II miejsce – SP w Leśmierzu w składzie: Julita Kulesza, Antonina Kubiak, Anna Tomczak

III miejsce – SP Nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim

IV miejsce – SP Nr 3 w Zgierzu

Drużyny za miejsca I-III otrzymały dyplomy i puchary. Zespoły z 1 i 2 miejsca zapewniły sobie awans do 1/2 Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w SP. w Mazewie w dniu 19.11.2018 r..

W dniu 15.11.2018 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Chłopców.

Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn. Podzielone były na 2 grupy. Nasza drużyna była w grupie ze SP Nr 5 w Ozorkowie i SP w Bełdowie.

Niestety, naszym chłopcom, w składzie: Wiktor Woźniak, Karol Kujawa, nie udało się wyjść z grupy, bo zajęli III miejsce, a dwa zespoły awansowały dalej. Okazało się, że nasza grupa była bardzo silna, gdyż drużyny z 1 i 2 miejsca weszły do finału i wygrały te mistrzostwa.

Przedstawię wyniki końcowe:

I miejsce – SP Nr 5 w Ozorkowie