Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

Zakończyły się rozgrywki w ramach Mistrzostw Szkoły w Tenisie Stołowym w kategorii chłopców klas 7 – 8. Zawody odbywały się w dwóch etapach: fazy grupowej i finałowej. W fazie grupowej uczestnicy podzieleni zastali na dwie grupy i rywalizowali w systemie ,,każdy z każdym”. Dwie pierwsze lokaty w grupach dawały awans do fazy finałowej turnieju.Po zaciętej rywalizacji w półfinałach zagrali Szymon Walicki – Olaf Szwęcki (2:0) oraz Dawid Kowalczyk -Jakub Olczak (2:0). W meczu o najniższe miejsce na podium spotkali się Olaf Szwęcki – Jakub Olczak (2:1) natomiast w finale zagrali Szymon Walicki – Dawid Kowalczyk (1:2). Klasyfikacja końcowa:
1. Dawid Kowalczyk
2. Szymon Walicki
3. Olaf Szwęcki
Turniej organizowany od lat cieszy się w naszej szkole dużą popularnością, dostarczył uczestnikom wielu sportowych emocji. Dziękujemy za udział, gratulujemy zwycięzcom, zapraszamy do kolejnych edycji.