Kiermasz świąteczny

W dniu 17 grudnia (poniedziałek) 2018 r. została zorganizowana w naszej szkole akcja charytatywna “Kiermasz świąteczny” przez Szkolne Koło Wolontariatu “Pszczółki” i Szkolne Koło PCK.

Serdecznie dziękujemy dzieciom, młodzieży, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za wzięcie udziału w tej szlachetnej akcji i wsparcie innych potrzebujących osób.

Za zaangażowanie Rodzicom i Wolontariuszom, którzy zajęli się wykonaniem pięknych kart bożonarodzeniowych i ciekawych ozdób świątecznych z całego serca dziękujemy, za trud, poświęcony czas, za bezinteresowną pracę na rzecz drugiego człowieka.

Cieszymy się z zaszczepionej wrażliwości nie tylko dzieci i młodzieży, ale i dorosłych na krzywdę innych ludzi oraz chęć niesienia pomocy.

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka”

Organizatorzy, opiekunowie:

Dorota Nowakowska