Ubezpieczenie NNW PZU EDUKACJA dla ucznia

Szanowni Państwo, w tym roku szkolnym sami Państwo wybieracie wariant ubezpieczenia i sami opłacacie składkę bezpośrednio w PZU.

Dla rodziców zawierających ubezpieczenie dziecka do 30.09.2023r. termin odpowiedzialności PZU S.A. rozpoczyna się od 01.09.2023r do 31.08.2024r. Rodzice zawierający ubezpieczenie od 01.10.2023r, termin odpowiedzialności PZU S.A. rozpoczyna się w dniu następnym po opłaceniu składki.
Aby zawrzeć ubezpieczenie i opłacić składkę, proszę kliknąć lub wpisać/wkleić w adresie strony internetowej link

Po wpisaniu powyższego adresu i zatwierdzeniu, zostaniecie Państwo przeniesieni na gotową już ofertę z podanym zakresem ubezpieczenia oraz wysokością składki.

Zostały przygotowane trzy warianty ubezpieczenia z różnymi sumami ubezpieczenia. Na dole oferty proszę podać swój adres e-mail. Zostaną dostarczone na Państwa skrzynkę poczty internetowej Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW PZU Edukacja wraz z Kartą Produktu, Informacja o Dystrybutorze , Informacja Administratora Danych Osobowych PZU S.A oraz będzie możliwość dokonania opłaty składki za ubezpieczenie ucznia.

Na pytania dotyczące ubezpieczenia z chęcią odpowiedzą Państwu wychowawcy klas podczas planowanych na początek września spotkań oraz agent PZU,

Pan
Tomasz Wojciechowski