Hasło reklamowe w j. niemieckim – wyniki konkursu

Trzecia edycja Międzyszkolnego Konkursu dla szkół z województwa łódzkiego „Die günstigste Werbung, ist der zufriedene Kunde -najkorzystniejsza reklama to zadowolony klient” już za nami i z pewnością to także ostatni konkurs z j. niemieckiego w tym roku szkolnym.

Z naszej szkoły udział w konkursie wzięło 10 uczniów: Alex Bakalarz, Maja Jaskuła, Julia Michalak i Lena Olczak (kl.4), Julia Graczyk, Emilia Janczak, Ewa Kaźmierczak, Piotr Olczak i Wiktoria Walczak (kl. 8a) oraz Zuzanna Retkowska (kl. 8b).

I tym razem nie obyło się bez sukcesów naszych uczniów i jury, które miało niełatwe zadanie, wyłoniło również prace naszych uczniów.

W kategorii klas 7-8 otrzymaliśmy następujące nagrody:

I miejsce – Emilia Janczak (kl. 8a)

II miejsce – Ewa Kaźmierczak (kl.8a)

Wyróżnienia: Zuzanna Retkowska (kl.8b) i Piotr Olczak (kl. 8a)

Niestety nie udało się zdobyć nagrody w kategorii kl. 4-6, jednak wszystkie prace były piękne, dopracowane, starannie wykonane i nie brakowało w nich ciekawych pomysłów.

Dziękuję wszystkim uczniom za pracę, chęć i zaangażowanie, a zwycięzcom serdecznie gratuluję!