Ale cyrk!

Jeśli ktoś mówi, że szkoła to niezły cyrk, to… ma rację! Przynajmniej jeśli mowa o Szkole Podstawowej w Leśmierzu, bo to właśnie tutaj w mikołajki zawitał “Cyrk Heca”. Kilka minut po godzinie ósmej uczniowie (którzy tego dnia byli ubrani na czerwono, a ich głowy zdobiły mikołajowe czapki lub rogi renifera) zebrali się w sali gimnastycznej, by obejrzeć popisy artystyczne gości – żonglerkę, jazdę na monocyklu, kręcenie talerzami, sztuczki iluzjonistyczne i wiele innych. Artyści nie tylko prezentowali swoje niezwykłe umiejętności, ale też zapraszali osoby z publiczności do spróbowania sił w sztuce akrobatycznej. Chętnych oczywiście nie brakowało. Cała widownia żywo reagowała na poszczególne popisy cyrkowe, nagradzając artystów oraz występujących u ich boku uczniów gromkimi brawami.