Przerwa Na Czytanie – WYNIKI

28. października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie „Przerwa na Czytanie”. W tym roku akcja odbyła się w 1867 placówkach z Polski i 14 innych państw. Rekord bili między innymi uczniowie z Francji, Irlandii, Litwy, USA, Belgii i Niemczech. Wszystkim biorącym udział w akcji udało się ustanowić nowy rekord w liczbie osób czytających na przerwie , wynoszący 377 tysięcy 586 osób! Wśród nich jest 162 uczniów z naszej szkoły :-). Wierzę, że czytanie na przerwie przysporzyło wszystkim wiele radości i satysfakcji. Mam też nadzieję, że w przyszłym roku również przyłączymy się do akcji, a także ustanowimy własny, wewnątrzszkolny rekord w czytaniu na przerwie.