Wyniki Konkursu Plastycznego “Mein Freund Teddy – Mój Przyjaciel Miś”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt.: ” Mein Freund Teddy – Mój Przyjaciel Miś” został rozstrzygnięty! Razem ze zgłoszeniami otrzymałyśmy 45 prac konkursowych. Najpiękniejsze prace możecie obejrzeć w galerii szkolnej.

Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy plastycznej, której głównym tematem był Miś. Pracę można było wykonać w dowolnym formacie, wybraną przez uczestnika techniką plastyczną. Głównym celem konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych dzieci, pobudzenie wyobraźni, prezentacja talentów oraz rozwijanie umiejętności z języka niemieckiego.

Nagrody w konkursie zdobyli:

Zosia Ciołkowska kl. III

Kacper Dobrysiak kl. II

Nadia Zarzycka kl. III

Jan Grochowina kl. I

Nadia Nowakowska kl. II

Wiktoria Florczyk kl. II

Julka Kubicka kl. II

Ksenia Kaszuba kl. I

Filip Kamiński kl. III

Lena Basiewicz kl. III

Oliwia Sobczak kl. III

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się na najbliższym apelu.

Z przyjemnością oglądałyśmy prace wszystkich uczestników konkursu. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość oraz umiejętności językowe. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Organizatorzy konkursu:

Aneta Geraga