Siatkarski spektakl w Atlas Arenie!!! PGE Skra Bełchatów – Dynamo Moskwa!!!

31.01.2018 roku w Atlas Arenie w Łodzi odbył się mecz PGE Skra Bełchatów – Dynamo Moskwa. W wydarzeniu tym miały przyjemność uczestniczyć uczniowie Szkoły Podstawowej w Leśmierzu pod opieką p. Arkadiusza Wyderkiewicza, p. Piotra Śliwińskiego i p. Marcina Królewiaka. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy poprzez udział w Orlikowej Lidze Mistrzów zostały nagrodzone voucherem i zaproszeni przez organizatora rozgrywek EKS Skra Bełchatów na siatkarski spektakl. Uczestnicy Orlikowej Ligi Mistrzów mieli możliwość obejrzenia na żywo oraz kibicowania żółto-czarnym, czyli PGE Skra Bełchatów, w której grają gwiazdy światowego formatu m.in. Mariusz Wlazły, Grzegorz Łomacz, Karol Kłos, Milad Ebadipur czy Srećko Lisinac.

Na trybunach Atlas Areny panowała gorąca atmosfera, głośny doping oraz ogromne emocje. Dla uczniów naszej szkoły to było wielkie przeżycie uczestniczyć w siatkarskim wydarzeniu.

Mecz zakończył się wygraną PGE Skry Bełchatów z Dynamo Moskwa wynikiem 3-1 w setach. Tym wynikiem PGE Skra Bełchatów zachowała szanse na wyjście z grupy. Trzymamy mocno kciuki za żółto-czarnych! Mecz w hali Atlas Arena obejrzało 9500 kibiców.

Oglądanie takiego spotkania to dla nich nie tylko zabawa, ale również forma nauki, obcowanie z siatkówką na najwyższym, światowym poziomie. Możliwość uczestniczenia w siatkarskim spektaklu jako widz jest dla naszych uczniów fantastyczną nagrodą i motywacją do dalszej pracy.

                                                                                                                                        

                                                                                                                                       Ze sportowym pozdrowieniem

                                                                                                                                      Opiekunowie

                                                                                                                                      Arkadiusz Wyderkiewicz

                                                                                                                                      Piotr Śliwiński

                                                                                                                                      Marcin Królewiak

 

[Not a valid template]