Wręczenie nagród zwycięzcom konkursów z okazji Tygodnia online z patronem naszej szkoły – Stanisławem Jachowiczem

Dnia 24 czerwca 2021 roku  w naszej szkole odbył się apel, na którym zwycięzcom konkursów z okazji „Tygodnia z patronem naszej  szkoły – Stanisławem Jachowiczem” wręczone zostały nagrody w konkursach: „Rymowanki z morałem” – konkurs poetycki, „Pan kotek był chory” – konkurs teatralny oraz „Z farbą i pędzlem w świecie bajek Jachowiczowskich” – konkurs plastyczny.  Zwycięzców konkursów poznaliśmy 10 maja, ale w związku z sytuacją epidemiczną dopiero w dniu 24 czerwca  mogliśmy osobiście nagrodzić zwycięzców i wręczyć im dyplomy i upominki.

Serdecznie dziękujemy za przekazanie nagród Staroście Zgierskiemu, w tym członkowi komisji Katarzynie Łebedowskiej, Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Stanisława Jachowicza w Leśmierzu oraz Bogusławie i                    Marcinowi Wiktorskim.

Organizatorzy:

Jolanta Kuropatwa

Maria Graczyk