Dzień Kobiet 2018

Dnia 08.03.2018 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Kobiet. Na początku przywitaliśmy wszystkie Panie wręczając im słodkości przed wejściem do szkoły. To na pewno był dla nich miły początek dnia. Następnie zajęliśmy się przygotowaniem poczęstunku dla grona pedagogicznego i pracowników szkoły. W tym roku postawiliśmy na tort, a właściwie dwa – jeden od Samorządu Uczniowskiego, a drugi od męskiej części kadry pedagogicznej. To był bardzo słodki dzień!

Jeszcze raz wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składamy najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i samych najpiękniejszych dni w życiu. Oby uśmiech nigdy nie znikał z Waszych twarzy i byście zawsze czuły się doceniane.