Witam serdecznie!
W dniu 1 września odbędzie się w szkole rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021, które dotyczy tylko uczniów klasy I natomiast uczniowie klasy III rozpoczynają zajęcia w dniu 02.09.2020r. o godzinie 8. Wszystkie informacje oraz plan lekcji na środę zostaną przesłane poprzez dziennik elektroniczny w dniu 01.09.2020r. o godzinie 9.00.
Bardzo proszę wszystkich Państwa o zapoznanie siebie oraz dzieci z załączonymi na stronie szkoły „PROCEDURAMI ZAPEWNIANIA BEZPIECZEŃSTWA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W LEŚMIERZU W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM EPIDEMII” – proszę o bezwzględne stosowanie się do opisanych zasad.
Na stronie szkoły został również zamieszczony rozkład jazdy autobusów oraz list Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021, z którymi proszę się zapoznać.
Karolina Kacprzak