Edukacja wczesnoszkolna – klasa 3

Witam Was moi mili  w ostatnim dniu nauki. Zapraszam Was na uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020 online w piątek- 26 czerwca o godz. 8.00, którego jesteście również organizatorami. Wszystkie informacje znajdują się na stronie szkoły.

Kochani Uczniowie. Dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas podczas nauczania online, dziękuję wszystkim uczniom za wytrwałość i wysiłek włożony w naukę online, dziękuję zwłaszcza tym uczniom, którzy sumiennie pracowali i systematyczne przesyłali mi wszystkie materiały.

Dziękuję Waszym Rodzicom, którzy pomimo swoich codziennych obowiązków zawodowych i domowych, znajdowali czas i pośredniczyli w wymianie naszych informacji.

Proszę obejrzyjcie ten filmik:

A dzisiaj, mam nadzieję, że znajdziecie jeszcze troszkę sił i zapoznacie się z dzisiejszymi zajęciami.

J.polski- przeczytajcie tekst życzeń w ćw. 3 na str. 105 i wykonajcie polecenia do ćwiczenia 3.

Dla chętnych uczniów przesyłam test – Jak to będzie w klasie 4 ? Może warto zapoznać się z informacjami, które są w tekście.

Matematyka – proszę wybrać sobie stronę z zadaniami dodatkowymi, które wam się podobają, interesują i rozwiążcie je.

Powtórzcie sobie piosenki, których nauczyliście się w tym roku szkolny.

Życzę Wam radosnych wakacji i fantastycznych wakacyjnych przygód.

Uważajcie jednak na siebie podczas wakacji, a przede wszystkim, dbajcie o swoje bezpieczeństwo.

Do zobaczenia po wakacjach w szkole.

Ewa Józwiak