Edukacja wczesnoszkolna- klasa 3

Dzień dobry moi mili.

Dzisiaj zapraszam Was  na film o niezwykłym niedźwiedziu. Jest to prawdziwa historia, którą każdy z Was powinien poznać.

Czy podobała  się Wam  historia Wojtka?

Proszę przeczytajcie teksty w podręczniku na str. 54, 55 bardzo uważnie. Jednego z nich proszę się pięknie  nauczyć czytać na poniedziałek. Proszę wykonać wszystkie ćwiczenia na str. 54 i 55 w ćwiczeniach do j. polskiego.

Matematyka – dzisiaj poznajemy liczby siedmiocyfrowe- 1 000 000 –  czyli milion.

Zapoznajcie się z tekstem w podręczniku na str. 65 dotyczącego zapisu liczby siedmiocyfrowej, następnie wykonajcie wszystkie zadania z matematyki na str. 61. Dla chętnych uczniów (zadania w podręczniku na str. 65).

Muzyka – Na stronie 112 w ćwiczeniach od j. polskiego znajdziecie słowa piosenki “Na majówkę”, a podkład muzyczny w poniższym linku. Nauczcie się piosenki, nagrania prześlijcie mi do przyszłego czwartku.

Podsumowując dzisiejsze zajęcia proszę o przesłanie mi zadań z matematyki ze str. 61 i ćwiczeń z j. polskiego ze str. 54

Życzę miłego dnia

Ewa Józwiak