historia kl.5 a

Zapiszcie temat lekcji: Polska pierwszych Piastów – powtórzenie wiadomości. Proszę wykonać pisemnie ćwiczenia 2/190
(Wpiszcie dwa zdania z prawidłowym zakończeniem) oraz ćwiczenia 4 i 5 ze str. 190.
Pozostałe zadania znajdujące się na str. 190 wykonujemy ustnie. Zakończyliśmy rozdział VI. Uczyliście się sami. Pora na podsumowanie nauki.
Za tydzień chciałabym się z Wami spotkać w lekcji na żywo. Proponuję czwartek 7 maja godz.11.50 (tak mamy lekcje w planie). Ok. godz. 11.45 w dniu 7 maja wszyscy uczniowie kl. 5 a zalogują się na szkolną pocztę. Prześlę Wam link przed lekcją. Po “kliknięciu” w link połączycie się ze mną.

Proszę by na czwartek 7 maja przygotowały się do odpowiedzi z rozdziału VI następujące osoby :Julia G, Wiktoria W., Piotr O., Mikołaja W.(mogą też inni chętni uczniowie).

Pozostali uczniowie przygotowują się na piątek 8 maja do odpowiedzi z rozdziału 6.Pomocne w nauce są z notatki, które macie w zeszycie.
W razie wątpliwości, proszę pytać.