„Beach Volleyball 2022” o Puchar Prezesa MKS Leśmierz

Dnia 11.06.2022 roku odbył się Turniej Siatkówki Plażowej „Beach Volleyball 2022” o Puchar Prezesa MKS Leśmierz na boisku szkolnym w Leśmierzu. Zawody były rozgrywane w dwóch kategoriach, dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiły cztery pary dziewcząt oraz trzy pary chłopców ze Szkoły Podstawowej w Leśmierzu. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”.

Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła podczas turnieju siatkówki plażowej. Sobotnią rywalizację wśród dziewcząt wygrała para Julia Graczyk i Wiktoria Walczak, natomiast wśród chłopców zwyciężyła para Mikołaj Nowakowski i Krzysztof Majchrzak. Zawodnicy dostarczyli wielu sportowych wrażeń. Wszyscy uczestnicy turnieju nagrodzeni zostali dyplomami, drobnymi upominkami oraz słodkościami. Zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali również medale.

Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Klub Sportowy „Leśmierz” przy Szkole Podstawowej w Leśmierzu. Podziękowania dla Pana Marcina Wiktorskiego, Pana Grzegorza Zawieruchy i Pana Konrada Matejczyka za wsparcie finansowe naszej inicjatywy.